טלפון : 02-6783088 | פקס : 02-6480684 | דוא"ל - שירות לקוחות : supersapir1@walla.co.il

רשת סופר ספיר - הכי זול

רשת "הכי זול"

אודות החברה
קבוצת סופר ספיר בבעלות האחים אבינועם ואורן ספיר הוקמה בשנת 1996 הקבוצה מנהלת ומפעילה את רשתות המזון הקמעונאיות "סופר ספיר" ואת רשת "הכי זול". סופר ספיר הינה הרשת הפרטית בפורמט חנויות שכונתיות המובילה בישראל.

הרשת מונה כיום 12 סניפים מירושלים הארץ ועד צפון הארץ  הרשת חנכה ב 2009 את מתחם הכי זול באזור התעשייה הדרומי קונספט ייחודי של מרכז קניות מעל 3000 מ"ר הכולל שוק ירקות ופירות אזורי,חנות תבלינים,חנות לכלי בית,וחנות למוצרי חשמל ביתיים ומחשבים , חנויות הרשת משתרעות על שטח כולל של כ 12,000 מ"ר בצפי מכירות של מעל 300 מיליון ש"ח לשנת 2019.
הקבוצה מעסיקה מעל 500  עובדים אשר רואה בהם את הנכס העיקרי ודואגת לספק עבורם מקום עבודה ובית חם בשילוב תמידי של פעילות לעובדים, גיבושים ואוזן קשבת לכל עובד ועובדת, עובדי הרשת נהנים מדלת פתוחה למשרדי ההנהלה בכל נושא מקצועי ואישי.

הרשת שמה לעצמה מטרה ברורה לספק מוצרים בתוך השכונות והפריפריות במחירים נמוכים מחנויות הדיסקאונט המתחרות מחוץ למרכזי הערים ולתת ללקוחות שירות וחווית קניה מיוחדת ואישית תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים באבטחת איכות מזון וטריות.

תולדות החברה
הבעלים אבינועם ואורן ספיר, ייסדו את חברת סופר ספיר בשנת 1996, האחים הקימו וניהלו מרכול בירושלים והתפתחו במהרה לרשת בת 5 חנויות ענק בירושלים בהיקף מכירות של מעל 100 מיליון ש"ח. כצעד אסטרטגי החליטה החברה לממש את הפוטנציאל בסניפים שכונתיים ולפתח ולהתפתח בפריפריות ומכרה את פעילות הסניפים הגדולים לקו אופ הריבוע הכחול ולקו אופ ישראל.

שירות לקוחות ואבטחת איכות
סופר ספיר שמה דגש על מתן שירות אדיב ואישי, על מחירים זולים, החברה מקפידה על נושא הכשרויות בשילוב הכשרים מהודרים ומפעילה סניף בצפת שרובו מהדרין למגזר החרדי. החברה משקיעה משאבים והדרכות למנהלים ולעובדים על מנת לשמור על אבטחת איכות מזון,ניקיון ואסטטיקה בכל חנויות הרשת להגברת חווית הקנייה ושימור הלקוחות ככל האפשר.

חנויות הרשת אינן אחידות באופיין ולכן החברה התאימה את חזות החנויות,מגוון המוצרים ושעות הפעילות לפי ניתוח האוכלוסייה הפוקדת את החנות ואף מפעילה בירושלים וחיפה חנויות הפועלות 24 שעות ביממה על מנת לספק ללקוחותיה שירות בכל שעה.

תרומה לקהילה
מדי שנה ובחגי ישראל תורמת החברה סכומים ניכרים ומוצרי מזון לטובת פעילויות לנזקקים ולעמותות שונות. החברה משתפת פעולה בחגים עם עמותות המספקות סלי מזון לנצרכים ובאמצעות הראשיות למשפחות מעוטי יכולת. החברה משתדלת לתת מקומות עבודה גם לאנשים בעלי מוגבלויות גופניות ונפשיות על מנת לתת להם להרגיש חלק מהקהילה ולעזור לשקמם.

פעילויות בתחום הנדל”ן
החברה מנהלת פעילות בינלאומית גם בתחום הנדל”ן באמצעות חברת סופר ספיר אחזקות בע”מ, חברת השקעות בנדל”ן, שבבעלותה נכסים מסחריים להשכרה ברחבי הארץ ובחו"ל.

תוכניות לעתיד
הרשת שמה לעצמה מטרה להכפיל את פעילותה עד שנת 2020 תוך פתיחת 4  מרכולים נוספים ברחבי. ושמירה על סל הקניות הזול באזור.


בעלי תפקידים
אבינועם ספיר – מנכ"ל משותף
אורן ספיר- מנכ"ל משותף
סמדר ראובינוף –חשבת הקבוצה